„Realitní služby v bance"

Aktuality

RSČS / RKI, s.r.o., Plzeň

06. 09. 2013 — Nový člen franšízové sítě Realitní společnosti České spořitelny – společnost RKI, s.r.o. se sídlem v Plzni působí na realitním trhu již od roku 1996. Během 17 let se v plzeňském regionu stihla výrazně etablovat a získat si u zákazníků dobré jméno.

„Kromě zajištění nákupu, prodeje či pronájmu nabízíme také správu nemovitostí či odborné posouzení tržní ceny nemovitostí. Kromě toho jsme schopni zajistit kompletní právní servis včetně financování koupě nemovitosti nebo klienta zastoupit při zdlouhavých jednáních na úřadech a katastru nemovitostí“, říká majitel společnosti Mgr. Marek Pelc.

„Naše výjimečnost pramení především z bohatých a dlouholetých zkušeností z prodejů v Plzeňském kraji. V regionu se vyznáme, disponujeme znalostmi plzeňských poměrů a uvědomujeme si místní zvláštnosti. Veškeré služby přitom nabízíme pod jednou střechou, takže jsme pro zákazníky schopni zajistit kompletní životní cyklus nákupu či prodeje nemovitosti. Klientům proto vždy navrhujeme řešení, které je jim šité na míru a zajistí bezstarostnou transakci, a to včetně kompletních hypotečních služeb“, doplňuje pan Pelc.

Ať se jedná o koupi, prodej či investice, ať už nemovitost hledáte, prodáváte nebo nabízíte k pronájmu, náš profesionální tým Vám spolehlivě poskytne odborné znalosti a pomoc dle Vašich potřeb.

Navštivte naši kancelář v Plzni na adrese Zelinářská 290/4, případně nás kontaktujte emailem na rki@rscs.cz nebo na telefonu 377 222 404.

Nabídku nemovitostí najdete na www.rscs.cz/rki